archiwum

  • "Z amatorami można góry przenosić" - rozmowa z Iriną Bogdanovich

    Rozmowa z Iriną Bogdanovich, dyrygentką Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego przeprowadzona w 2002 roku – tuż po objęciu stanowiska

  • Dokonania

    Poniżej prezentujemy wybrane dokonania z ostatnich kilkunastu lat. Rozszerzona lista wydarzeń jest dostępna w naszej  Kronice

    Organizacja II Festiwalu Wiosna Chórów na UW w ramach obchodów jubileuszu 95-lecia ChAUW. W ciągu trzech dni koncertów a cappella na kampusie głównym UW wystąpiło 10 chórów. Festiwal zwieńczył koncert czwarty – galowy – wykonanie Wielkiej Mszy c-moll W. A. Mozarta z towarzyszeniem orkiestry Sinfonia Varsowia, Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego i solistów. (30 maja - 2 czerwca 2017 r.)
     
    Złoty Dyplom i drugie miejsce w kategorii chórów mieszanych festiwalu Ars Liturgica. Otrzymaliśmy również Nagrodę Specjalną Dyrektora Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej (Katedra Gnieźnieńska, 22 października 2016 r.)
     
    Udział w trzeciej edycji Festiwalu Singing Europe. Głównym wydarzeniem było wykonanie rzadko prezentowanej anglojęzycznej wersji Eliasza Feliksa Mendelssohna. Dyrygował autor opracowania - maestro Paul McCreesh. (Wrocław, 30 lipca 2016 r.)
     
    Wykonanie w całości arcydzieła muzyki cerkiewnej - Całonocnego czuwania Siergieja Rachmaninowa. Partie solowe wykonali Jadwiga Rappé i Mateusz Markuszewski. Występ w Studiu Polskiego Radia poprzedziły pilotażowe wykonania w katedrze Płockiej i w Szkole Muzycznej w Radomiu. (Studio Koncertowe PR im. W. Lutosławskiego, Warszawa, 29 maja 2016 r.)
     
    Koncert Katedry Dyrygentury Chóralnej Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w całości poświecony ChAUW. W jego ramach swój występ dyplomowy zaprezentowała instruktorka ChAUW – Maja Sadłowska (Sala Koncertowa UMFC, Warszawa, 24 kwietnia 2016 r.)
     
    Złoty Dyplom w konkursie I Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych. (Galeria Porczyńskich, Warszawa, 12 grudnia 2015 r.)
     
    Występ na otwarciu II Międzynarodowego Festiwalu Ignacego Jana Paderewskiego. (Teatr Polski, Warszawa, 6 listopada 2015 r.)
     
    Inauguracyjne występy w Sejmie RP podczas wręczania zaświadczeń o wyborze posłom i senatorom RP. (Warszawa, 4 i 12 listopada 2015 r.)
     
    Dwa pierwsze koncerty w nowym budynku Narodowego Forum Muzyki w ramach kolejnej edycji projektu Singing Europe. Pierwszy z programem rozrywkowym prowadzonym przez zespół Voces8, drugi symfoniczny z wykonaniem Snu Gerontiusa E. Elgara pod dyrekcją Paula McCreesha. (Wrocław, 2-8 sierpnia 2015 r.)
     
    Udział w fazie finałowej Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Chóralnego Seghizzi we włosko-słoweńskim mieście Gorizia. (Włochy, 22-30 lipca 2015 r.)
     
    Organizacja I Międzynarodowego Festiwalu Wiosna Chórów na UW w ramach którego odbyły się występy a cappela chórów w historycznych wnętrzach Uniwersytetu Warszawskiego a także koncert galowy w Kościele Wszystkich Świętych z wykonaniem Requiem G. Verdiego, w którym wzięły udział trzy festiwalowe chóry, Polska Orkiestra Radiowa i czołowi polscy soliści. (Warszawa, 23-25 kwietnia 2015 r.)
     
    Grand Prix Mazowieckiego Festiwalu Chórów Akademickich Vivat Academia. (Mała Aula Politechniki Warszawskiej, 18 kwietnia 2015 r.)
     
    Koncert Atlas to prawykonania dwóch napisanych specjalnie dla ChAUW utworów reprezentujących odmienne oblicza muzyki współczesnej. Tytułowy eksperymentalny utwór Rafała Ryterskiego na chór, orkiestrę i sampler zestawiliśmy z liryczną Łąką skomponowaną i poprowadzoną przez Irinę Bogdanovich do tekstu Bolesława Leśmiana. Atlasem zadyrygowała Paulina Drużbińska, zagrali muzycy UMFC, a przy samplerze zasiadł osobiście kompozytor. Utworom towarzyszyły wyświetlane na ekranie wizualizacje Natalii Koniarz (Atlas) i Ilony Pietrzak (Łąka). (Sala Koncertowa UMFC, 19 marca 2015 r.)
     
    Z okazji piętnastolecia Biblioteki Uniwersyteckiej na Powiślu wykonaliśmy w jej głównym holu Amor vincit Miłosza Bembinowa wraz z Chórem Kameralnym Varsoviae Regii Cantores, Chórem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Orkiestrą Symfoniczną Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Partie solowe wykonali Joanna Gontarz i Krzysztof Chalimoniuk, dyrygowała Irina Bogdanovich. (14 grudnia 2014 r.)
     
    Wyjazd do Korei na międzynarodowy konkurs chóralny w Busan. Zajęliśmy trzecie miejsce w kategorii muzyka klasyczna - chóry mieszane. (Busan-Daegu-Seul, 11-23 października 2014 r.)
     
    Udział we wrocławskim projekcie Singing Europe, gdzie wraz z trzema innymi chórami akademickimi zaśpiewaliśmy Requiem G. Verdiego pod batutą Paula McCreesha. Patronat nad przedsięwzięciem sprawował festiwal Wratislavia Cantans (Katedra św. Marii Magdaleny, Wrocław, 9 sierpnia 2014 r.)
     
    Występ na gali finałowej nagród Teraz Polska. Wykonaliśmy utwory Moniuszki i wiązankę przebojów Budki Suflera specjalnie opracowaną przez dyrygent Irinę Bogdanovich z okazji 40-lecia zespołu (Teatr Wielki, Warszawa, 9 czerwca 2014 r.)
     
    Wykonanie Amor Vincit Miłosza Bembinowa w koncercie Hymn of Praise z towarzyszeniem chóru, orkiestry i solistów Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina (UMFC, Warszawa, 19 marca 2014 r.)
     
    Udział w gali losowania grup finałowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. (Sala Kongresowa, 27 stycznia 2014 r.)
     
    Wykonanie trzech kantat Johanna Sebastiana Bacha w ramach cyklu „200 kantat Bacha na 200-lecie Uniwersytetu Warszawskiego” wraz z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Narodowej i solistami - Martą Mularczyk, Józefem Orlińskim, Sylwestrem Smulczyńskim i Krzysztofem Chalimoniukiem. (Kościół Ewangelicko-Augsburski św. Trójcy, Warszawa 8 grudnia 2013 r.)
     
    Udział w muzycznym flashmobie przygotowanym z okazji premiery pociągów Inspiro w warszawskim metrze. Z towarzyszeniem orkiestry i solisty wykonaliśmy Sen o Warszawie Cz. Niemena i Libiamo G. Verdiego (Warszawskie Metro, 6 października 2013 r.)
     
    Udział w festiwalu Universitas Cantat z występami a cappella i prawykonaniem utworu Jacka Sykulskiego Origo mundi. (Poznań, czerwiec 2013 r.)
     
    Wsparcie przy polskim dubbingu nowego filmu animowanego Disneya Uniwersytet potworny, gdzie wraz ze studentami UW wykonaliśmy song tytułowej uczelni. (Stary BUW, 4 kwietnia 2013 r.)
     
    Tournee festiwalowe dookoła Adriatyku z koncertami w Bolonii (Włochy), Prevezie (Grecja) i Niszu (Serbia). Z konkursu w Niszu przywieźliśmy nagrodę za najlepsze wykonanie utworu zagranicznego. (lipiec 2012 r.)
     
     Występ na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2012 - nagranie wokalnych wersji hymnów państwowych 15 z 16 uczestniczących drużyn (z wyjątkiem ukraińskiego) wraz z wykonaniem hymnów Polski i Grecji na murawie Stadionu Narodowego podczas ceremonii otwarcia EURO 2012. Nagraliśmy również partie chóru do utworu Pawła Pudło Welcome to Poland and Ukraine (Aqua sol silva caelum) odtwarzanego jako podkład do przedmeczowych pokazów tanecznych. Zobacz reportaż (8 czerwca 2012 r.)
     
     Missa Cellensis J. Haydna w Filharmonii Narodowej z tamtejszą orkiestrą jako zwieńczenie obchodów 90-lecia ChAUW. W ramach Jubileuszu odbyły się także dwa duże koncerty a cappella w studiu PR i w Bibliotece Uniwersyteckiej, oraz Wielki Zjazd Chórzystów w budynku Biblioteki Rolniczej (kwiecień, październik i grudzień 2011)
     
     Wyjazd do Chorwacji z koncertami w Dubrowniku i w Makarskiej (lipiec 2011 r.)
     
     Rubinowa Lutnia, czyli długo oczekiwany Grand Prix turnieju Legnica Cantat 42 (maj 2011)
     
     Tylem wytrwał! - na tym dwuczęściowym koncercie z okazji naszych dziewięćdziesiątych urodzin zaprezentowaliśmy niemal cały bieżący repertuar a cappella. (Studio Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, Warszawa, 3 kwietnia 2011)
     
    Film Świteź w reżyserii Kamila Polaka z muzyką Iriny Bogdanovich w wykonaniu Chopin's Academy Orchestra i Chóru Akademickiego UW jako jedyny polski film został zakwalifikowany do konkursu filmów krótkich Berlinale Shorts podczas 61. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie (luty 2011). Następnie zdobył główną nagrodę w Konkursie Filmów Krótkometrażowych podczas 12. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Las Palmas (kwiecień 2011) i Srebrnego Lajkonika za reżyserię dla najlepszego filmu animowanego w Konkursie Polskim na 51. Krakowskim Festiwalu Filmowym (maj 2011)
     
    III miejsce na międzynarodowym festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej
     
     Grand Prix festiwalu Cantio Lodziensis XIII (Łódzki Dom Kultury, Łódź, 20-21 listopada 2010 r.)
     
    Złota Lira i drugie miejsce w kategorii chórów dorosłych mieszanych na szóstym festiwalu Varsovia Cantat organizowanym przez Towarzystwo Śpiewacze "Lira". (Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, Warszawa, 13-14 listopada 2010 r.)
     
     I miejsce na prestiżowym XXIX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Cerkiewnej – Hajnówka 2010 w kategorii chórów amatorskich świeckich. Towarzyszący nam w jednym z utworów Krzysztof Chalimoniuk, został wyróżniony nagrodą dla najlepszego solisty festiwalu. (Filharmonia Podlaska, Białystok, 20-23 maja 2010 r.)
     
    Wykonanie Stabat MaterAntoninaDvořáka. wraz z chórem Uniwersytetu Technicznego z Koszyc.  Zagrała Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus a partie solistyczne zaśpiewali Iwona Hossa, Małgorzata Pańko, Rafał Bartmiński i Daniel Borowski. Dyrygowała Irina Bogdanovich. (Kościół Wszystkich Świętych, Warszawa, 24 kwietnia 2010 r.)
     
    Podróż do Portugalii z występami na festiwalu w Coimbrze i Tábua, a także w Lizbonie. (Portugalia, 7-15 kwietnia 2010)
     
    Prawykonanie Mszy Polskiej, Graduale i OffertoriumFranciszka Lessla. Utwory zostały odnalezione i opracowane w ramach pracy naukowej przez naszą chórzystkę i instruktorkę Katarzynę Płońską. Towarzyszyła nam Chopin Academia Orchestra i Kwartet Wilanów. Dyrygowała Irina Bogdanovich. (Bazylika Archikatedralna św. Jana, Warszawa, 13 marca 2010 r.)
     
    Potrójny występ w koncertach Disney - Królestwo Muzyki wraz z orkiestrą Sinfonia Iuventus i solistami - Natalią Kukulską, Gabą Kulką, Kubą Molędą i Łukaszem Dziedzicem, pod batutą Sławomira Chrzanowskiego. (Sala Kongresowa, Warszawa, 19 grudnia 2009 r.)
     
    Występ w koncercie z cyklu Nowy Okólnik z muzyką chóralną Miłosza Bembinowa. (Sala Koncertowa UMFC, Warszawa 14 listopada 2009 r.)
     
    Wykonanie Stabat Mater Antonina Dvořáka w filharmonii w Koszycach wraz z chórem miejscowego Uniwersytetu Technicznego. (Słowacja, 16-21 listopada 2009 r.)
     
    Trzytygodniowe tour de France od kanału La Manche do Lazurowego Wybrzeża z wizytą i koncertami m.in. w Paryżu, Caen (festiwal Polyfollia), Avignonie, Gensac, Monako i Cannes. (Francja, 5-22 lipca 2009 r.)
     
    Grand Prix II Mazowieckiego Festiwalu Chórów Akademickich - Puchar Rektora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, a także Puchar Katedry Dyrygentury Chóralnej UMFC za najlepsze wykonanie utworów XX w. (Warszawa, 23 maja 2009 r.)
     
     I miejsce w kategorii chórów dorosłych przy największej liczbie zdobytych punktów w czterdziestej edycji prestiżowego ogólnopolskiego festiwalu Legnica Cantat. (Legnica, 15-17 maja 2009 r.)

    Dwa klipy z konkursowego występu:
     
    Koncert Białe Święta, gdzie zaprezentowaliśmy kolędy i utwory świąteczne z różnych zakątków świata oraz Mszę Gospel R. Raya. Towarzyszyli nam soliści: Natalia Kukulska, Dorota Osińska, Maciej Miecznikowski i Janusz Radek a także Warszawski Chór Chłopięcy i Męski oraz zespół Twist&Swing. Transmisję na żywo przeprowadził Program 1 Polskiego Radia. (Kościół Św. Trójcy, Warszawa, 27 grudnia 2008 r.)
     
    Dwa koncerty dla dzieci Walt Disney - Królestwo Muzyki w Sali Kongresowej. Wraz z solistami: Gabrielą Kulką, Karoliną Trębacz, Kubą Molędą i Łukaszem Dziedzicem zaśpiewaliśmy w wokalnych partiach z filmów Herkules, Śpiąca królewna, Zaczarowana, Aladynoraz Piękna i Bestia. Grała Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Wojciecha Rodka. (Sala Kongresowa, Warszawa, 20 grudnia 2008 r.)
     
    Występ chóru dla biegaczy podczas Półmaratonu Warszawskiego i XXX Maratonu Warszawskiego spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zawodników. Prezentujemy wybrane fragmenty listów i opinie zawodników. (Warszawa, 30 marca i 28 września 2008 r.)
     
     Tournee po krajach nadbałtyckich z koncertami w Wilnie, Ejszyszkach, Tartu i Rydze. (4-15 lipca 2008 r.)
     
     Koncert jubileuszowy dla Wydz. Prawa i Administracji. W programie chóry z oper G. Verdiego i P. Czajkowskiego, a także utwory J.S. Bacha, L. van Beethovena, M. Gomółki, G.F. Haendla i W.A. Mozarta. Towarzyszyła nam Polska Orkiestra Radiowa i soliści: Aleksandra Bubicz, Andrzej Wiśniewski i Krzysztof Chalimoniuk. Dyrygowała Irina Bogdanovich. (Teatr Polski, Warszawa, 26 maja 2008 r.)
     
    Koncerty Wielka Msza h-moll J. S. Bacha - podwójne wykonanie arcydzieła zaliczanego do najtrudniejszych utworów chóralnych. Zaśpiewaliśmy w kościele pw. Wszystkich Świętych przy pl. Grzybowskim i w Studiu S1 Polskiego Radia, gdzie dokonano nagrania. Towarzyszyła nam Orkiestra Akademii Beethovenowskiej i soliści - Marta Boberska, Małgorzata Pańko, Aleksander Kunach i Robert Gierlach. (Warszawa, 24 i 26 kwietnia 2008 r.)
     
    Ukazał się pierwszy studyjny album w historii chóru. Zawiera repertuar a cappella prezentowany m.in. na konkursach w Legnicy i Hajnówce. Nagrania dokonano w studiu S1 Polskiego Radia w Warszawie.
    (19 grudnia 2007 r.)
    Koncert "Stabat Mater" w ramach obchodów Roku Szymanowskiego i Roku Kultury na UW, gdzie zestawione zostały Stabat MaterK. Szymanowskiego i F. Poulenca. Zagrała Polska Orkiestra Radiowa, a partie solowe wykonali Izabela Kłosińska, Małgorzata Pańko i Robert Gierlach. Dyrygowała Irina Bogdanovich. (Kościół Seminaryjny św. Józefa, Warszawa, 24 listopada 2007 r.)
    Album Baird, Łukaszewski, Błażewicz, Borkowski, na którym znalazł się nagrany z naszym udziałem utwór Mariana Borkowskiego Dies Irae, otrzymał nagrodę Fryderyk 2006 w kategorii Najwybitniejsze Nagranie Muzyki Polskiej. Ponadto był nominowany do tej nagrody również w kategorii Album Roku Muzyka Współczesna. (17 kwietnia 2007 r.)
     Koncert "Oda do Radości", gdzie wraz z japońskim chórem The MIDORI-KU Chorus of Yokohama City i z Polską Orkiestrą Radiową pod dyrekcją Zbigniewa Gracy wykonaliśmy IX-tą Symfonię Ludwiga van Beethovena w Filharmonii Narodowej. (Warszawa, 15 kwietnia 2007 r.)
     Koncert "Najpiękniejsze chóry i arie operowe" z okazji jubileuszu 85-lecia ChAUW, na którym wykonaliśmy fragmenty oper m.in G. Bizeta, G. Verdiego, S. Moniuszki, P. Czajkowskiego i A. Borodina ilustrowane układami tanecznymi. Partie solowe zaśpiewali Jeanette Bożałek, Małgorzata Pańko, Krzysztof Chalimoniuk, Michał Janczak i Bartłomiej Matuszak. Zagrała Polska Orkiestra Radiowa, a wszystkim zadyrygowała Irina Bogdanovich. Choreografię w wykonaniu Grupy Baletowej Jeunesse przygotowała Zofia Rudnicka. Koncertowi towarzyszyła wystawa zdjęć dotycząca dokonań Chóru z ostatnich pięciu lat. (budynek Focus, Warszawa, 2 grudnia 2006 r.)
     Grand Prix dla najlepszego chóru i nagroda dla najlepszego dyrygenta w drugiej edycji konkursu Rybnicka Jesień Chóralna pod patronatem Henryka Mikołaja Góreckiego. (Rybnik, 27-29 października 2006 r.)
    Udział w festiwalu w Palestrinie poświęconym twórczości renesansowego kompozytora Giovanniego Pierluigiego da Palestriny. Wystąpiliśmy obok takich znakomitości jak m.in. The Hilliard Ensemble. (Palestrina - Rzym, 4-12 października 2006r.)
    Tournee po Węgrzech z koncertami w Kesthely, Siofok i w Budapeszcie. (7-16 lipca 2006 r.)
    Koncert "Stabat Mater Dolorosa" poświęcony pamięci Jana Pawła II. Z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej oraz solistów: Agnieszki Piass, Małgorzaty Pańko i Witolda Żołądkiewicza zaśpiewaliśmy utwory Francisa Poulenca, Antonina Dvořáka i Karola Szymanowskiego. Wiersze Karola Wojtyły czytał Zbigniew Zamachowski. (Kościół św. Krzyża, Warszawa, 31 marca 2006)
    Współudział w pierwszym w Warszawie wykonaniu operetki Leonarda BernsteinaKandyd. (Politechnika Warszawska, 25 marca 2006)
    Udział w prestiżowym 38-mym Międzynarodowym Festiwalu Tolosako Abesbatza Lehiaketa w Tolosie w Hiszpanii, gdzie zmierzyliśmy się z najlepszymi chórami z całego świata. (Hiszpania, 27 października - 6 listopada 2005)
    I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej w kategorii chórów akademickich oraz wyróżnienie dla dyrygenta, p. Iriny Bogdanovich. Chór zaprezentował swój repertuar prawosławny m.in. Bogorodice Diewo S. Rachmaninowa, Wieczery Twojeja tajnyja P. Lwowa i koncert Nie otwierży mienie wo wremia starosti - M. Bierezowskiego. (Hajnówka, 27-29 maja 2005)
    II miejsce na festiwalu Legnica Cantat 36 w kategorii chórów akademickich. W konkursowym repertuarze znalazły się takie utwory jak motet Lobet den Herrn J. S. Bacha, Exsultate Deo G.P. da Palestriny, Virga Jesse A. Brucknera i Cantus Gloriosus J. Świdra. (Legnica, 20-22 maja 2005)
     Widowisko "Stworzenie Świata" - oratorium J. Haydna z pokazem wyświetlanych na wielkoformatowym ekranie zdjęć Tomasza Gudzowatego ilustrujących treść utworu, zostało wykonane wspólnie z orkiestrą Sinfonia Varsovia i solistami: Bożeną Harasimowicz-Haas, Robertem Gierlachem i Karolem Kozłowskim. (Filharmonia Narodowa, Warszawa, 25 listopada 2004)
    Koncert "Śpiewnik Polaka" dla Telewizji Polskiej z orkiestrą Zbigniewa Górnego i gwiazdami polskiej estrady. (Teatr Polski, Warszawa, 10 listopada 2004)
    Tournee a cappella w Normandii w ramach Sezonu Polskiego we Francji "Nova Polska 2004" (Francja, 1-14 lipca 2004)
     
    Koncert "Muzyka mistrzów" z wykonaniem "Missa Brevis D-dur" W.A.Mozarta i "Glorii"A. Vivaldiego wraz z Nową Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Iriny Bogdanovich. (Kościół Ewangelicko-Reformowany, Warszawa, 15 maja 2004)
    IX Symfonia L. van Beethovena z okazji rozszerzenia Unii Europejskiej i 70–lecia Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Wojciecha Michniewskiego. (Port Lotniczy im. F. Chopina, Warszawa, 22 kwietnia 2004)
     Widowisko Filmowe Aleksander Newski- 30 listopada 2003, budynek FOCUS, Al. Armii Ludowej 26; pokaz filmu Sergieja Eisensteina pod tym samym tytułem z jednoczesnym wykonaniem muzyki skomponowanej przez S. Prokofiewa. Było to pierwsze w Polsce, a jedno z nielicznych tego rodzaju wydarzeń kulturalnych w Europie.

    Ponieważ oryginalna partytura do filmu zaginęła w Rosji, podjęliśmy się zadania jej zrekonstruowania i w tej chwili jesteśmy w posiadaniu jedynego takiego kompletu nut dla wykonawców.

     Aleksander NewskiS. Prokofiewa oraz Exodus W. Kilara - koncert z okazji 300-lecia Sankt-Petersburga. Wykonany wraz z Chórem Państwowego Uniwersytetu w Sankt-Petersburgu i Orkiestrą Filharmonii Petersburskiej pod batutą Jerzego Maksymiuka. (Sala Filharmonii Petersburskiej, 25 maja 2003)
    Carmina Burana C. Orffa z Orkiestrą Polskiego Radia i chórami SGGW, Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym, Chórem Miasta Siedlce i Warszawski Chór Chłopięcy pod dyrekcją Łukasza Borowicza (aula Politechniki Warszawskiej, 8 marca 2003)
    Organizacja i udział w koncertcie Gwiazdy dla Europy z wykonaniem IX Symfonii i Fantazji c-moll L. van Beethovena z orkiestrą Sinfonia Varsovia pod batutą José Cury. (Sala Kongresowa, Warszawa, 25 listopada 2002)
     IX SymfoniaL. van Beethovena w ramach festiwalu Wratislavia Cantans z okazji 300-lecia Uniwersytetu Wrocławskiego pod batutą Jacka Kasprzyka. Wystapiliśmy razem z chórami uniwersytetów Wrocławia i Krakowa. Drugie wspólne wykonanie odbyło się w Warszawie (patrz wyżej), a w kwietniu w Krakowie zadyrygował Stanisław Gałoński (Kościół Uniwersytecki, Wrocław, 15 i 16 listopada 2002, Kościół św. Piotra i Pawła, Kraków 11 maja 2003 r.)
     
     III Nagrodana Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Randers. (Dania, lipiec 2002)
     
     RequiemW. A. Mozarta z orkiestrą Polskiej Filharmonii Bałtyckiej pod batutą Jarosława Lipke. (Katedra Oliwska, Gdańsk, czerwiec 2002)
     Carmina Burana C. Orffa. Wykonawcy: Chór Akademicki UW, Chór Akademicki Uniwersytetu w Sankt Petersburgu, Warszawski Chór Chłopięcy, Orkiestra Filharmonii Bałtyckiej, Bożena Harasimowicz-Haas, Piotr Kusiewicz, Leszek Skrla. Dyrygent: Jarosław Lipke (Studio Koncertowe Polskiego Radia, Maj 2002; Centrum Biznesowe Focus, Warszawa, Maj 2002)
  • Lista chórzystów z lat 1921-2001

    Lista nie jest pełna. Prosimy o zgłaszanie informacji, które mogą posłużyć do jej uzupełnienia.

     
    Członkowie Akademickiego Koła Muzycznego (1921-1939)  
    Arendtowa Wanda
    Bakalarska-Fijałkowska Anna Maria
    Bułakowska Jadwiga
    Brzezińska / Dütz-Brzezińska Józefa*
    Chamcówna Longina
    Chrostowski Tadeusz
    Czekotowski Kazimierz
    Członkowska Irena
    Dobrzańska Zofia
    Dworakowski Zygmunt
    Flukowski Stefan
    Fogelman-Arentt Irena
    Gawarecki Czesław
    Greńkowska Elżbieta
    Gorzechowska Jadwiga
    Janikowski Tomasz
    Kelus-Rüdigerowa Janina
    Kozłowska / Vertunowa Janina
    Kulesza Edward
    Kulesza Zdzisław
    Kuleszyna Janina
    Kurkowska Alina
    Kuropatwińska
    Lachert Zygmunt
    Likowski Bronisław
    Łaźniewski Mikołaj
    Machwa Halina
    Madejski Bogumił
    Marszałkowska Irena
    Maszyńska Helena

    * Po ukośniku podane jest obecne nazwisko.
    Maszyńska Stanisława
    Matuszelańska Irena
    Nalepińska-Pieczarkowska Hanna
    Niemierko-Gładysz Irmina
    Olszewski Tadeusz
    Pabisiewicz Tadeusz
    Piątowska Maria
    Pieczarkowski Tadeusz
    Pietruszewska-Zaborowska Irena
    Płaczkowska Barbara
    Pruski Witold
    Puchalski Tomasz
    Radwańska-Parys Zofia
    Renner Krystyna
    Renner Zofia
    Rogowski Mirosław
    Rüdiger Wacław
    Stopczyk Jan
    Stopczyk Natalia
    Suda Janina
    Śledziński
    Taszycka-Małecka Katarzyna
    Winnicki Edward
    Wiśniewski Szczepan
    Wolff Gustaw
    Wolff Jadwiga
    Wolff-Piotrowska Maria
    Woźniak-Bylicka Felicja
    Wysocka Kazimiera
    Vertun Adolf
    Zagrodzki
    Zalewska Zofia


    Członkowie powojennego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego (do 2001 r.)                    Zobacz też listę chórzystów od 2002 r.
    Abłażewicz Adam
    Abramowicz Joanna
    Adamczyk Danuta
    Adamczyk Katarzyna
    Adamczyk Maria
    Adamiak Ewa
    Adamowicz Zofia
    Adamska Helena
    Aleszko Zofia
    Andruszkiewicz Tomasz
    Andruszkiewicz / Pijet Grażyna
    Antosik Elżbieta
    Apanas Cezary
    Babiarz Jadwiga
    Babicka Anna
    Babicz Agnieszka
    Bach Barbara
    Bajbert Iwona
    Bajnicka Henryka
    Balbus Bożena
    Balcer Michał
    Bałdowska Emilia Barbara
    Banaszek Natalia
    Banaś Czesław

    Barabasz Dorota
    Baranowska Justyna
    Baranowska Renata
    Barańska Agnieszka
    Barańska / Zwolińska Anna
    Barański Marian
    Barasiński Bartosz
    Barcz Jolanta
    Barcz Adam
    Barczewska / Malak Ewa
    Bardlani Anna
    Barroso Jose Pedro de Andrade
    Barski Sylwester
    Bartniczek Andrzej
    Bartnik Maria
    Bartosiński Tomasz
    Bączkowski Krzysztof
    Bednarczyk Witold
    Behrsing Cordula
    Bernat Leszek
    Będkowska Elżbieta
    Białecka A.
    Biegaj Mirosława
    Bielecka Karolina
    Bieleń Violetta
    Bielicki Andrzej
    Biesiada Anna
    Biesiekierska Maja
    Biller Janusz Karol
    Bilska Bożena
    Bindas Piotr
    Bindas / Olewniczak Anna
    Bisiak Jerzy
    Błaszczyk Witold
    Błażewicz Alicja
    Bobrownicka Małgorzata
    Bobrowski Władysław
    Bocian Piotr
    Bogdanowicz Irina
    Bogowski Franciszek
    Bondarczuk Witold
    Bondarczuk Zbigniew
    Bordon Radomir
    Borowska Aneta
    Borowski Daniel
    Borowski Władysław
    Borzeszkowski Adam
    Bółkowka Julita
    Broją Eugeniusz
    Brożyniak Ryszard
    Bryl Teresa
    Brzezicka-Rotkiewicz Aneta
    Brzezińska Barbara
    Brzozowska Jadwiga
    Brzozowski Zbigniew
    Brzóska Barbara
    Budyta Małgorzata
    Bugaj Jerzy
    Bukowska Grażyna
    Burakiewicz Wanda
    Burchacka Maria
    Burchard Kazimierz
    Buszta / Bąk Aleksandra
    Buś Marian
    Busko Irena
    Bychawska / Wdowska Maria
    Byks / Ciesielska Magdalena
    Bysiak Anna
    Cegielska Magdalena
    Cegielski Marek
    Chabros Wiesław
    Chełstowski Stefan
    Chęcińska Aneta
    Chmielewska Magdalena Maria
    Chmielewski Włodzimierz
    Chocholska Izabella
    Chocholska Karina
    Chodzicki Piotr
    Chojnacka Dominika
    Chojnowski Krzysztof
    Chrobak Agnieszka
    Chrzanowska Małgorzata
    Chrząszczewska / Turska Hanna
    Ciaszkiewicz Małgorzata
    Ciaszkiewicz Marek
    Ciaszkiewicz / Jóźwiak Ewa
    Cichowska Wiesława
    Cieniuszek Hnna Maria
    Ciepłowski Stanisław
    Ciesielska Dorota
    Cieśla Agnieszka
    Cieśla Marzena
    Cieślak Agnieszka
    Ciołek Dorota
    Ciołek Krystyna
    Ciosek Katarzyna
    Cmiel Marcin
    Cudny Henryk
    Cybulska Aleksandra
    Czajkowska Magdalena
    Czajkowski Dariusz
    Czajkowski Wojciech
    Czapiewski Jacek
    Czapliński Grzegorz
    Czapska Władysława
    Czarnecka Beata

    Czarnecka Joanna
    Czarnecki Maciej
    Czarnecki Piotr
    Czarnocki Jerzy
    Czarnocki Rafał
    Czech Renata
    Czerska Mirosława
    Czerski Zbigniew
    Czerwińska Bożena
    Czerwińska Iwona
    Czmieliński Jerzy
    Czumakow Aleksandra
    Czykwin Jan
    Czyrkowska Dominika
    Czyrkowska Karolina
    Czyżewicz / Jackowska Grażyna
    Ćwikowska Alicja
    Dadak-Kozicka Katarzyna
    Daniec Barbara
    Darmochwał Beata
    Daszczyk Andrzej
    Daszkowska / Śniecińska Maria
    Dąbrowska Anna
    Dąbrowska Bogdana
    Dąbrowska Stanisława
    Dąbrowski Jacek
    Detyniecki Kamil
    Diaby Anna
    Dmochowski Jan
    Dobek Jan
    Dobrowolska Urszula
    Dobrowolski Janusz
    Dobrzańska Zofia
    Dobrzyńska / Ambroziak Bożena
    Dodziuk Helena
    Dolisz Waldemar
    Domański Krzysztof
    Dominiczak Robert
    Donat Zdzisława
    Doroszewska Bożena
    Doroszewski Krzysztof
    Dowgiałło Dominik
    Drabikowska Teresa
    Dragan / Rutkowska Urszula
    Drążek Hanna
    Dubicka / Skoblewska Maja
    Ducka Zuzanna
    Dudek Edmund Ryszard
    Dudzińska Iwona
    Dulicz Waldemar
    Duma Anna
    Duniec Marek
    Durżyński Tomasz
    Dutka Anna Maria
    Dybciak Anna
    Dybowska Barbara
    Dzerżek Jan
    Dziarska Anna
    Dzido Aneta
    Dzierżawska Helena
    Dziewulski Henryk Stanisław
    Dziubak Janusz
    Dźwilewska Edyta
    Ekiert Urszula
    Falenciak Joanna
    Falger Maria
    Feducik Marta
    Felczyńska / Paczkowska Maria Barbara
    Ferdek Renata
    Fihel Agnieszka
    Fijałkowska Maria
    Filipiak Monika
    Filipkowska / Wiśniewska Alina
    Fischer Mirosław
    Flakiewicz Krzysztof
    Fryc Artur
    Frydrys Andrzej
    Fujarska Krystyna
    Furmaniak Bożena
    Gac Urszula
    Gadziemska Longina
    Gajdzis Agnieszka
    Gajek Józef
    Gajewski Marek
    Galicka Jadwiga
    Gałązka Marianna
    Gałka Małgorzata
    Gałkowski Adam
    Garbiec Marek
    Gardecki Jan
    Gardecki Tomasz
    Garnek Wiesława
    Garstka Jerzy
    Gasidło Anna
    Gasiński Tadeusz
    Gawroński Piotr
    Gazda Stanisław
    Gądek Aleksandra
    Gdulewicz Marek
    Gemborys Lucjan
    Gerot Daniel
    Gerot Władysław
    Gębalska Renata
    Gędziorowska Anna
    Gęsiorowska Karolina
    Giedrys Katarzyna

    Gierech Paweł
    Giers Mariola
    Girdwoyń Artur
    Giżyńska Monika
    Głazowska Wanda
    Głogowski Szczepan
    Głowacka Katarzyna
    Głowaty Irena Marta
    Głowniak Ewa
    Główniak Jadwiga
    Głuszcz / Zwolińska Elżbieta Maria
    Gniazdowska Maria
    Gniazdowski Stefan
    Gnyp / Dusińska Joanna
    Godlewska K.
    Godlewski Bogumił
    Godowska Anna
    Golec Janusz
    Golinowski Jan
    Gołąb Maciej
    Gondek / Markiewicz Inga
    Gorszko-Rogala Teresa
    Goworek Helena
    Góral Barbara
    Góralczyk Barbara
    Górecki Lucjan
    Górska Ewa
    Górska Joanna
    Górska Sabina
    Grabalski Robert
    Grabiszewska / Dubińska Małgorzata
    Grabiszewska / Kustosz Małgorzata
    Grabiszewska-Gryka Marzenna
    Graboń Jadwiga
    Grabowski Edmund
    Grajewska Wanda
    Grajkowska / Wiśniewska Joanna Maria
    Grajkowski Piotr
    Grażewicz Janusz
    Grądzki Fabian
    Gręba Jadwiga
    Griszanow Elżbieta
    Grochala Artur
    Grochecka Barbara
    Gronowska Ewa
    Grubecka Maria
    Grudzień Piotr
    Grudzińska Diana
    Grunwald Jerzy
    Gryka Marek
    Grys Jacek
    Grysińska Magdalena
    Grząba / Mucha Jadwiga
    Grzebalska / Brzezińska Agnieszka
    Grzebalski Rafał
    Grzegorczyk / Ravet Zdzisława
    Grzymała Marzena
    Grzymska Jolanta
    Grzywacz Zofia
    Guzek / Poletyło Zofia
    Gwiazda Teresa
    Gwiżdż Joanna
    Hachlicka Maria
    Hałys Joanna
    Hanowska Danuta
    Hańska Magdalena
    Harasimowicz Elżbieta
    Harc Maria
    Haromski Andrzej
    Hazuka Witold
    Herba Zenon
    Herbich Urszula
    Horzemska Małgorzata
    Hryszczyńska Helena
    Igańska / Koczywas Maria
    Iskra Iwona
    Iszczek Zenon
    Iwanicka / Lyra Elżbieta
    Iżykowska / Nogowicz Elżbieta
    Jabłońska Ilona
    Jachimiak Wojciech
    Jachura / Kiss Danuta
    Jaczewska Danuta
    Jadwiszczak Ewa
    Jakiel Jerzy
    Jakubas Włodzimierz
    Jakubowska Barbara
    Jakubowska Teresa
    Jałowiecki Władysław
    Janaszewski Jerzy
    Jancewicz Elżbieta
    Janczak Michał
    Janczewski Leon
    Janiak Maria
    Janiszewski Zenon
    Jankiewicz Radosław
    Jankowska Małgorzata
    Jankowska Anna
    Jankowska / Pyłka-Gutowska Ewa Maria
    Jankowski Jacek
    Janowicz / Klonowska Maria
    Janowska Bogusława
    Januszkiewicz / Rębowska Iwona
    Januszko Leonard
    Jarczewska Jolanta
    Jaremczuk Jan Piotr

    Jarosiewicz Izabella
    Jarosławski Janusz
    Jarosz Anna Stanisława
    Jarosz Bogumiła
    Jaroszek Marta
    Jarząbek Justyna
    Jasińska Paula
    Jasińska / Jędrosz Elżbieta
    Jastrzębski Edwin
    Jaworska Ewa
    Jaworska-Rutkowska Anetta
    Jazon Zenon
    Jaźwińska Kinga
    Jellenta-Wołowiec Ewa
    Jelonek Katarzyna
    Jeziorowska Anna
    Jędruch / Włodarczyk Małgorzata
    Jędrychowska Anna
    Jędrych-Pordes Elżbieta
    Jochym Adolf
    Jodko Andrzej
    Jopek Jacek
    Josten / Helling Monica
    Józefczyk Maria
    Józefowicz Ewa
    Józefowicz / Chodzicka Beata
    Jóźwiak Luiza
    Juraszek
    Jurewicz Jerzy
    Jurga-Woszczyk Małgorzata
    Jurkiewicz Edith
    Jurkowski Adam
    Justyńska Danuta
    Juszczak Jerzy
    Juszczyńska Beata
    Juśkowiak Barbara
    Juzoń Ewa
    Juzoń Marek
    Kaczmarczyk Jerzy
    Kaczmarek Krystyna
    Kacznowski Stanisław
    Kaczyńska Wiesława
    Kadłubowska Ania
    Kakiet Dorota
    Kalinowska Joanna
    Kalita Klaudia
    Kałęcka Iwona
    Kamińska Danuta
    Kamińska Joanna
    Kamińska Monika
    Kapałka Przemysław
    Kapłan Mirosława
    Kaproń Stefan
    Kapsa Mirosław
    Karaszewska / Gałkowska Maria
    Karczewska Elżbieta
    Kargol Martyna
    Karłowicz Sylwia
    Karłowicz / Surma Barbara
    Karpińska Urszula
    Karpiński Jan
    Karwala Alicja
    Kasprzyk Marek
    Kaszuba Marek
    Kawecka Iwona
    Kazimierczak Ewa
    Kazimierczak Tadeusz
    Kazulak Katarzyna
    Kempa Teresa
    Kęczkowska / Chikha Anna
    Kędzierski Sławomir
    Kępska Krystyna
    Kidowska
    Kieliszek Janina
    Kiepas Anna
    Kierszys Ewa
    Kijak Barbara
    Kijewska Elżbieta
    Kirschner Antoni
    Kisło Henryka
    Kiwilszo Joanna
    Klembowski Marian
    Klosse Wojciech
    Kluz / Bossowska Joanna
    Kłoskowski Jan
    Kłys Wojciech
    Kmita Elżbieta
    Knajbrowska Anna
    Knapik / Szemiel Anna
    Kochańska Barbara
    Kochlewska / Woźniak Jolanta
    Kolanowska Marta
    Kolera Piotr
    Kolodko Monika
    Kołodziejak / Rek Zofia
    Kołodzińska Małgorzata
    Kołsut Marcin
    Kołyszko Krzysztof
    Komornicka Elżbieta
    Komorowska / Oleksiak Ewa
    Komorowski Piotr
    Kondraciuk Miłosz
    Kondrat Władysław
    Konikowska Monika
    Konopka Andrzej
    Konszkow Iwona

    Kopeć Barbara
    Koper Daniel
    Korbas Waldemar
    Korczak Ewa
    Koremba Stanisław
    Korniszewska Zofia
    Korytkowska Irena
    Kosakowska Jola
    Kosiecka Halina
    Kosińska Barbara
    Kosińska Grażyna
    Kostewicz Ala
    Kostrykiewicz Natalia
    Kostyrka Stanisława
    Koszutska Zofia
    Kot Józef
    Kotoński Ludwik
    Kowal Krystyna
    Kowalczyk Andrzej
    Kowalczyk Jacek
    Kowalczyk Leszek
    Kowalczyk Maria
    Kowalczyk Renata
    Kowalek Bogusław
    Kowalik M.
    Kowalska Jadwiga
    Kowalska / Kramek Anna
    Kownacka Urszula
    Kozak / Jochym Barbara
    Kozicka Katarzyna
    Kozielska Joanna
    Kozioł Barbara
    Kozioł Małgorzata
    Koziołkiewicz Maria
    Kozłowska Agnieszka
    Kozów-Leszczyńska Elżbieta
    Krajewska Elżbieta
    Krajewska Hanna
    Krajewska Teresa
    Kramarz Janusz
    Krasoczko Zuzanna
    Krasowska Urszula
    Krauze Krystyna
    Krawczyk Urszula
    Krawczyk Aleksandra
    Krawczyk Elżbieta
    Krawczyk Jerzy
    Krawczyk Piotr
    Krawczyńska Elżbieta
    Krawczyńska Wanda
    Krawczyński Tadeusz
    Krawiec Renata
    Kroczyńska Monika
    Krogulska Anna
    Krogulska / Bieniak Aleksandra
    Krotkiewska Wiesława
    Król Grzegorz
    Królikiewicz Katarzyna
    Krupa Maria
    Kruś / Kurzyna Grażyna
    Krysińska Maria
    Kryszkiewicz Ilona
    Krywko Zofia
    Krzywiec Teresa
    Krzywkowska Halina
    Krzyżanowski Jan
    Krzyżanowski Krzysztof
    Kubicka Marta
    Kubik Monika
    Kucejko Krystyna
    Kucharska Urszula
    Kucharski Michał
    Kuczma Marcin
    Kuczyńska Jolanta
    Kuć Jolanta
    Kudła Maryla
    Kufel / Nagórko Wiesław
    Kuhn Uta
    Kula Joanna
    Kulewicz Jacek
    Kulik Mirosław
    Kułak Agnieszka
    Kurak Anna
    Kuraś Anna
    Kurcińska Hanna
    Kurciński Krzysztof
    Kutwin Małgorzata Maria
    Kwiatek Ewa
    Kwiatek Jan
    Kwiatek Teresa
    Kwiatkowska Barbara
    Kwiatkowski Janusz
    Kwilman Małgorzata
    Kwitek Elżbieta
    Lach Tomasz
    Laskorzyński Józef
    Laskowska Maria
    Laskowska / Habera Hanna Bożena
    Laskowska / Pawlik Teresa
    Laskowski Jacek
    Lasota Alina
    Latoś Dorota
    Latusek Adam
    Lau Sabrina
    Lebiedzińska Barbara
    Legucka Grażyna

    Lejchte / Kot Danuta
    Lemanowicz / Siejka Dorota
    Leoncewicz Izabella
    Lesiewicz / Klimczak Maria
    Leszczyński Maciej
    Leśkiewicz Anna
    Leśniak-Przybyła Bożena
    Lewandowska Dorota
    Lewandowska Marta
    Lewańska Anna
    Lichoś Marcin
    Liedtke Anna
    Liese Aleksandra
    Lipiec Barbara
    Lipińska Elżbieta
    Lipińska Urszula Barbara
    Lipska Bożena
    Lis Ludwik
    Loska Elżbieta
    Loska Jolanta
    Lożyńska Ewa
    Lubańska / Piskorz Jolanta Grażyna
    Ludwig Piotr
    Lyra Franciszek
    Łabuszewska Anna
    Łaszkiewicz / Zielińska Ewa
    Łazowska Krystyna
    Łojek Barbara
    Łomnicka / Gołąbek Irena
    Łopuszyńska-Kubicka Beata
    Łotocka Barbara
    Łukacz / Iżykowska Magdalena
    Łukasik Irena
    Łukaszewicz Karolina
    Łukawski Czesław
    Łukowska-Elwińska Blandyna
    Łunkiewicz Marcin
    Łuszczyk Katarzyna
    Łysiak Jerzy
    Machczyńska Milena
    Mackiewicz Władysław
    Maculewicz Piotr
    Maćkula Marzena
    Madej Jadwiga
    Madej Jerzy
    Magot Zbigniew
    Majak Ryszard
    Majewski Andrzej
    Majewski Edwin
    Majewski Marek
    Makal Anna
    Makal Jarosław
    Makal Sławomir
    Makowska Joanna
    Makulińska Ewa
    Makuliński Bogdan
    Malak Zdzisław
    Malanowska Maria
    Malicka / Kwaśniewska Grażyna
    Malinow Mirosława
    Malinowska Wanda
    Malinowska / Pisarenko Hanna
    Malińska Hanna
    Maliszewska / Burchard Maria
    Maliszewski Janusz
    Maliszewski Stanisław
    Małecka Barbara
    Małek Maria
    Małkowska Anna
    Mańka Monika
    Mańkowska Hanna
    Mańkowski Wojciech
    Marchelska Jadwiga
    Marciniak Andrzej
    Marciniak Maria
    Marcinkowska Maria
    Marcyz Halina
    Marczak Anna
    Marek Anna
    Marek Magdalena
    Markiewicz Łukasz
    Markiewicz Maria
    Markiewicz Miłosz
    Markola Danuta
    Markowska Anna
    Markowska Elżbieta
    Martin Dawid
    Martynowska Teresa
    Martynowski Jan
    Mateńko Magda
    Matuszewski Andrzej
    Matz Lina
    Mazurek Jerzy
    Mazurkiewicz Wojciech
    Mażak Barbara
    Mądry Marcin
    Mądzka Wanda
    Mechowski Adam
    Meglicki Zdzisław
    Melech Eugeniusz
    Mellerowicz
    Mendygrał Krystyna
    Mezer Danuta
    Michalczyk Lidia
    Michalewska / Majka Maria
    Michalik Henryk

    Michniewicz Jerzy
    Miehońska Monika
    Mielczarek Witold
    Mieńko Jerzy
    Mierzwa Joanna
    Mikołajczyk Zenon
    Mikuła Grażyna
    Milczarek Danuta
    Minc Anna
    Mironowicz Andrzej
    Miroz Grzegorz
    Młotkowska Anna
    Młynik Jerzy
    Mnich / Janecka Joanna Izabela
    Moczulska Ewa
    Moniuszko Ryszard
    Moszyński Zbigniew
    Mróz Stanisław
    Mularczyk Marta
    Muller Joanna
    Murawski Dariusz
    Musiał Irena
    Musiał / Łebkowska Ewa
    Myczka Irena
    Nagłowska Joanna
    Namysł Grażyna
    Naprawa Maria
    Narbut Nita
    Nasiadko Zbigniew
    Nawara Elżbieta
    Naword Bożena
    Nazarczk Jacek
    Neroj Maria
    Neuer Justyna
    Niewiadomska Elżbieta
    Niewiadomska-Bugaj Magdalena
    Niewiadomski Hubert
    Niewiarowicz Justyna
    Nikodym Anna
    Niksa Monika
    Niściór Barbara
    Nocznicki Tomasz
    Nowak Adam
    Nowak Ewa
    Nowak Edward
    Nowak Iwona
    Nowak Izabela
    Nowak Jerzy
    Nowicki Tadeusz
    Nowicki Tomasz
    Nowodworski Antoni
    Nyczka Irena
    Ocetek Zdzisław
    Ochimowska-Teper Maria
    Odzimkowska Mariola
    Ogrodnik Danuta
    Oktaba Marianna
    Okulicz Barbara
    Okupska / Wierzbicka Mirosława
    Olbrych Anna
    Olczak Dorota
    Olecka Anna
    Olszewicz Teresa
    Olszewska Janina
    Olszewska / Trojanowicz Alicja
    Ołowska Renata
    Opalski Roman
    Opaza Maria
    Orłowicz Anna
    Orłowska Renata
    Orłowska Wanda
    Orzechowska Patrycja
    Orzeszkowski
    Ostaszewska Ewa
    Ostrowska Dorota
    Ostrowska Janina
    Ostrowska / Kapsa Bożena
    Oszczygieł Halina Anna
    Otulak Grażyna
    Owsiak Gabriela
    Ozimek Grzegorz
    Oździńska Joanna
    Pacek Ewa
    Pachałko Jan
    Paciorek Tadeusz
    Paciura Wojtek
    Paczkowska-Polaszek Urszula
    Paczkowski Szymon
    Palczewska Emilia
    Paluch Robert
    Pałasz Sławomira
    Panabażys Bogdan
    Panek Janina
    Pankiewicz Józef
    Pankowski Jan
    Parchanowicz Stanisław
    Parys Irena
    Pasadyn Andrzej
    Pasek-Szparaga Elżbieta
    Pasławski Stanisław
    Paśnik / Królak Elżbieta
    Paterska Anna
    Patzer Jan
    Pawelczyk Katarzyna
    Pawlikowska / Biegaj Mirosława
    Pawluczenia Mieczysław

    Pawluk Michał
    Pawłowska Iwona
    Pawłowska Joanna
    Pawłowska Wioletta
    Pawłowska / Nowicka Kamilla
    Pawłowski Ludwig
    Pazyniuk Olga
    Pec Jerzy
    Pepłowska Izabella
    Perzanowska Anna
    Pęcińska Małgorzata
    Pędalska Elżbieta
    Pękul / Nowodworska Grażyna
    Piekiełko Agnieszka
    Pielech Marta
    Piersa Andrzej
    Piersa Wanda
    Pietkiewicz Barbara
    Pietras Adam
    Pietrasiewicz Adam
    Pietraszek Zofia
    Pietruczuk Izabela
    Pietrzyk Maria
    Piętal Michał
    Piętka Czesława
    Pilarska Elżbieta
    Pilch Krzysztof
    Pilich Mateusz
    Pillati Krzysztof
    Pilski Andrzej
    Piotrkiewicz Antoni Jan
    Piotrowska Bożena
    Piotrowska Dorota
    Piotrowska Małgorzata
    Piotrowska Marta
    Piotrowska / Trybuła Maria Jagoda
    Piotrowska-Albin Elżbieta
    Piotrowski A.
    Piotrowski Robert
    Pirazek Stefan
    Pisarenko Olgierd
    Piskorek Ewa
    Piwowarski Maciej
    Piat Henryk
    Plebańska / Pląskowska Jadwiga
    Pieczyńska T.
    Plich Paweł
    Pliszka Barbara
    Płoch Marek
    Płatak Małgorzata
    Płatek Monika
    Płatkowska Katarzyna
    Płocharska / Rodak Joanna
    Płochocka Anna
    Płonowska Maria
    Podobied Dorota
    Pofit / Szczepańska Melania
    Pokorska Marta
    Pokrywka Joanna
    Polakowska Alicja
    Politikin Grażyna
    Polkowska Katarzyna
    Popęda / Niemirowicz Barbara
    Popiel Katarzyna
    Popielas Zbigniew
    Popławski Bartłomiej
    Popowska Zofia
    Potapowicz Anna
    Pracz Marta
    Pracz / Tumiłowicz Joanna
    Prajsnar Cecylia
    Prątnicka Jadwiga
    Procak Barbara
    Prószyński Andrzej
    Prusak Katarzyna
    Pruszko Maria
    Przesłański Witold
    Przeździak Bogdan
    Przyborowska Barbara
    Przybylska Hanna
    Przybyła Bożena
    Przybyszewska / Jarmińska Barbara Ewa
    Pszczółkowska / Łochowska Jolanta
    Pszczółkowski Wojciech
    Pucis Regina
    Puzio Elżbieta
    Pytlewski Michał
    Pytlik Mariola
    Rachtan Ewa
    Radłowska Martyna
    Radomska-Kazimierczak Maria Elżbieta
    Radosz Józef
    Radulska Anita
    Radziejewska Urszula
    Rafalski Jan
    Rajner Józef
    Rak Tomasz
    Rakowska Dorota
    Rapacka Agnieszka
    Rapior Jadwiga
    Rappe Jadwiga
    Raszkiewicz Henryk
    Rączkowska Danuta
    Reych Małgorzata
    Rochoń Remigiusz
    Rogowska Elżbieta
     

    Rogulski Jan
    Romanowska Inesa
    Romanowski Grzegorz
    Romanowski Michał
    Romatowska Joanna
    Romatowski Adam
    Rosa Genowefa
    Rostek Jadwiga Jolanta
    Roszko Grzegorz
    Roszkowska Hanna
    Roszkowska Barbara
    Rościszewski Jakub
    Rotkiewicz Marcin
    Róttger Silke
    Rozkosz Krystian
    Równicki Ryszard
    Różalska Ewa
    Rucińska Barbara
    Rucka Grażyna
    Rudzińska Jolanta
    Rulewicz Jacek
    Rummel Henryk
    Rusinek Anna
    Rutkowski Aleksander
    Rutkowski Maciej
    Rybaczewska
    Rybałtowska Anna Lucyna
    Rybałtowski Sławomir
    Rybińska Ewa
    Rychlicki Andrzej
    Ryducha Monika
    Rydzewski Arkadiusz
    Rynkiewicz Małgorzata
    Rzepczyńska Romualda
    Rzepka Danuta
    Rzeszotarska Jadwiga
    Rzymska Agnieszka
    Sabak Beata
    Sadowska Małgorzata
    Sadowski Dariusz
    Salwa Piotr
    Samochwalenko Lidia
    Samochwalenko Tamara
    Samojluk Nadzieja
    Samsel / Sztachetko Barbara
    Sanecki Adam
    Sankiewicz / Frąckowska Marlena
    Sapińska Teresa
    Sapiński Wojciech
    Sarna Włodzimierz
    Sarnowski Janusz
    Sawicka Anna
    Sawicka Beata
    Sawicka Katarzyna
    Sawicka / Wygnańska Zuzanna
    Sepioł Jerzy
    Seredyński Bolesław
    Seroczyński Andrzej
    Seweryn Andrzej
    Sęk Maria
    Sępioł Magdalena
    Siarkiewicz Magdalena
    Sieczko Elżbieta
    Siedlecki Stanisław
    Siemasz Jerzy
    Siemieniuk Iwona
    Sienkiewicz-Budo Małgorzata
    Sieńko Agnieszka
    Sieradz Andrzej
    Sikora Małgorzata
    Sikora Michał
    Sikorska Dorota
    Sitkiewicz Teresa
    Sitkiewicz Zofia
    Sitnik Stanisław
    Skibińska / Charyło Zofia
    Składanowska Ragna
    Skorwider Danuta
    Skowronek Jerzy
    Skowronek / Nagórska Urszula
    Skubik Sabina
    Słowikowska Joanna
    Słupek Elżbieta
    Słupska Teresa
    Smoczyńska Elżbieta
    Smoczyńska Marta
    Smoczyński Marcin
    Smoczyński Piotr
    Smoleńska Barbara
    Smulski Jarosław
    Sobańska Anita
    Sobańska Monika
    Sobczyk Elżbieta
    Sobieraj Alina
    Sobolewski Jan
    Solarska A.
    Sołomko Dymitr
    Sołtysik Włodzimierz
    Soroka Sylwia
    Sorokin Piotr
    Sosińska Anna
    Soszyński Henryk
    Sowa Tomasz
    Sowacki Bogusław
    Spalińska Ewa
    Spanier Marzena

    Stachowicz Joanna
    Stachyra Sławomir
    Staniak Alina
    Stanisławska Stella
    Stankiewicz Jerzy
    Stanosz Józef
    Stasiak Krystyna
    Stasiak Grzegorz
    Stasińska Barbara
    Staszkowska Dorota
    Stawecka-Kruszewska Ewa
    Stawska Emilia
    Stecka Ewa
    Stefańska / Pawlik Helena
    Stefański Andrzej
    Sterzycka Agata
    Stępińska / Wistreich Bogusława Maria
    Stoch Cezary
    Stojek Martyna
    Stolarczyk Jadwiga
    Stolarz Marlena
    Straszewska / Piotrkiewicz Maria
    Stryjecka Zofia
    Stryjeńska Małgorzata
    Stryjniak Halina
    Strzemieczna Hanna
    Sudolska-Bytof Anna Maria
    Sulikowska Agnieszka
    Sułek Teresa
    Surdy-Girdwoyń Monika
    Surik Ewa
    Surma Andrzej
    Surma Krzysztof
    Surma / Żbikowska Magdalena
    Surmacz Irena
    Surmaczyński Marian
    Suszczyńska Małgorzata
    Sutowski Robert
    Swebocka Hanna
    Swiczeniuk-Vogel Lubomira
    Szadkowski Artur
    Szafliński Zygmunt
    Szafrański Zygmunt Tadeusz
    Szajnukoj Bronisława
    Szałwińska / Klimek Iwona
    Szaniawska Danuta
    Szapućko Bronisława
    Szarej ło Danuta
    Szatrawski Tomasz
    Szczepańska Zuzanna
    Szczepański Antoni
    Szczepański Edward
    Szczepański Robert
    Szczerbetka Zbigniew
    Szczurek Anna
    Szczurkiewicz Władysław
    Szczyciński Bomus Marcin
    Szczyciński Stanisław
    Szczygielska Zofia
    Szediw Tadeusz
    Szefliński Zygmunt
    Szejnoch Kamila
    Szeszko Jeremiasz
    Szlagowski Jan
    Szlendak Henryk
    Szlendak Jadwiga
    Szlendak / Sieradz Małgorzata Halina
    Szłapowa Jadwiga
    Szok Bożena
    Szopowska / Wiśniewska Magdalena
    Szostak Andrzej
    Szparaga Elżbieta
    Szpądrowska Maria
    Szperkowska Jolanta
    Szprot Janusz
    Szubska / Mazurowska Izabela
    Szuchta Ewa
    Szulik Zuzanna
    Szumiński Tomasz
    Szumowski Andrzej
    Szumowski Tadeusz
    Szwaba Danuta
    Szwarc Jolanta Teresa
    Szwed Barbara
    Szwej Ewa
    Szydłowska Ewa
    Szymańska Alicja
    Szymańska Ewa
    Szymańska / Laskowska Anna
    Szymański Antoni
    Szymsiak / Abłażewicz Marta
    Szypulski Stanisław
    Szyszko Małgorzata
    Ślizowska Hanna
    Śniarska Anna
    Środoń Leopold
    Świderska / Toporowska Barbara
    Świerczewski Krzysztof
    Święchowicz Elżbieta
    Świętek Jolanta
    Świtała Tomasz
    Tarasiewicz Henryk
    Tarkowski Andrzej
    Tatarczak Halina
    Tchorek Joanna
    Teper Jakub

    Teper Zbigniew
    Terlikowska / Osiowska Barbara
    Textor Ryszard
    Tkaczyk Jolanta
    Toczyłowska Elżbieta
    Tokarz Paweł
    Tomaszewska Beata
    Tomaszewska Nina
    Tomaszewska Zofia
    Tomiczak Renata
    Tracz Joanna
    Trojanowicz Marek
    Trzcinowicz Teresa
    Trzcińska Małgorzata
    Trzeciak Waldemar
    Tudruj Marek
    Tumiłowicz Bronisław
    Turska Agnieszka
    Turzyński Antoni
    Tycner Marta
    Tymowski Jan
    Ujma Barbara
    Ulko Janina
    Urbanek Adam
    Urbanowicz Edyta
    Urbanowicz Małgorzata
    Urlich Magdalena
    Uszok Alojzy
    Villas-Boas Pinto Anna Maria
    Vogel Beniamin
    Wachowiak Jacek
    Wachowski Ryszard
    Wajdyna / Zaremba Hanna
    Walczak Jolanta
    Walczak Monika
    Waldon Aneta
    Walkowiak Walentyna
    Walma Jacek
    Walma / Jachimiak Bożena
    Walter Dorota
    Warda Liliana
    Warda Małgorzata
    Wardziak Hanna
    Wardziak Stefan
    Warszawska Jolanta
    Wasilenko Magdalena
    Wasilewska Jolanta
    Wasilewska Violetta
    Wąsowska Danuta
    Wejsis Małgorzata
    Welsyng Cezary
    Wentkowska Verzi' Anna Małgorzata
    Werner Andrzej
    Wesołowska Maria
    Wesołowska / Zubczewska Zofia
    Wesołowski Wojciech
    Węcowska Maria
    Węgielek Piotr
    Wichrowska Agnieszka
    Widomska Hanna
    Wieczorek Ewa
    Wieczorek Zbigniew
    Wieczorkowska Hanna
    Wieniawska Teresa
    Wieroński Marek
    Wierzbicka Ewa
    Wierzbicki Andrzej
    Wierzbicki Witold
    Wilczyńska Maria
    Wilczyński Piotr
    Winnicki Jakub
    Wiszniewska / Kaniewska Maria
    Wiszowata Marzena
    Wiszowata Urszula
    Wiśniewska Grażyna
    Wiśniewska / Szafrańska Magdalena Maria
    Wiśniewska / Szlagowska Danuta
    Wiśniewska / Tyszkiewicz Janina
    Wiśniewski Mieczysław
    Witek Roman
    Witkowska Elżbieta
    Witkowski Andrzej
    Witkowski Michał
    Witkun Janusz
    Włodarczyk Wojciech
    Włodarska Elżbieta
    Włosek Daria
    Wojdalski Łukasz
    Wojdyna Hanna
    Wojewódzka / Grzybek Maria
    Wojnowska Bożena Elżbieta
    Wojtaszek Maria
    Wojtczak Agata
    Wolak Jadwiga
    Wolska Czesława
    Woliński Cezary
    Woods Carol
    Woś Zenona
    Woźbińska Mirosława
    Woźniak Bogdan
    Woźniak / Soszyńska Hanna
    Woźnicka Jolanta
    Wójciak Małgorzata
    Wójciak-Wdowicka Ewa Teresa
    Wójcicka Hanna
    Wójcik Robert

    Wójcik Zygmunt
    Wójtowicz Arkadiusz
    Wrocławska Maria
    Wrona Iwona
    Wróbel Justyna
    Wróblewska Joanna
    Wróblewska Maria
    Wróblewski Zbigniew
    Wrzesińska Beata
    Wydrych Izabela
    Wydrzyński Edward Kazimierz
    Wygnański Tomasz
    Zabielski Dominik
    Zaborska Olimpia
    Zacharski Ryszard
    Zaciura Jan
    Zając / Wójtowicz Aleksandra
    Zając / Zarzeczna Anna
    Zajączkowska Urszula
    Zakrzewska / Lieto Jadwiga
    Zakrzewski Robert
    Zalewska / Chojecka Elżbieta
    Zalewski Adam
    Zamiela Józef
    Zamorska Joanna
    Zapolska Elżbieta
    Zapora Stefan
    Zaprzałek Artur
    Zasłona / Jasiczek Irena
    Zator Krystyna
    Zdun / Cebula Małgorzata
    Zieleśkiewicz / Petneki Anna
    Ziembicka Agata
    Ziemska / Fryc Agata
    Zienkiewicz Jan
    Zięba Małgorzata
    Zięba / Smulska Anna
    Ziębaczewska Katarzyna
    Ziniewicz Jerzy
    Zinkiewicz Hanna
    Ziółkowski Przemysław
    Złomańczuk Ryszard
    Złomska / Pater Jolanta
    Zmarzer Wanda
    Zmysłowska Alina Bożena
    Zubczewski Stefan
    Zwolińska Zofia
    Zwoliński Marek
    Zwoliński Mikołaj
    Żbikowski Andrzej Marian
    Żebrowska Anna
    Żebrowski Dariusz
    Żelechowski Łukasz
    Żelewska Krystyna
    Żerel Małgorzata
    Żłobecka / Cichocka-Żmijewska Hanna
    Żmigrodzka Zofia
    Żołnierczyk Agnieszka
    Żórawska Alina
    Żuk Elżbieta
    Żukowska / Andersen Jolanta
    Żurawska Iwona
    Żygierewicz Inesa
    Żyłowska Genowefa

  • Śpiewali u nas po 2001 roku

    Lista byłych chórzystów pozostaje w trakcie uzupełniania - prosimy o zgłoszenia i podsyłanie chórowych fotografii  (z koncertów, wyjazdów, imprez).
    Chórzyści z lat poprzednich odnajdą się na liście 1921-2001.

     

    Soprany

    Viktorya Antonchyk
    Malwina Bakalarska
    Malwina Bakalarska
    Joanna Błaszkiewicz
    Joanna Błaszkiewicz
    Katarzyna Bojanowska
    Katarzyna Bojanowska
    Ewa Bombol
    Ewa Bombol
    Anna Borecka
    Anna Borecka
    Aleksandra Borkowska
    Barbara Brzóska
    Barbara Brzóska
    Beata Chachulska
    Beata Chachulska
    Alix Chambris
    Alix Chambris
    Joanna Chwarścianek
    Joanna Chwarścianek
    Paulina Cygańska
    Paulina Cygańska
    Beata Czenko
    Beata Czenko
    Karolina Czerwonka
    Karolina Czerwonka
    Paulina Cylka
    Paulina Cylka
    Marta Czaban
    Marta Czaban
    Marta Czarkowska
    Marta Czarkowska
    Katarzyna Ćwikilewicz
    Katarzyna Ćwikilewicz
    Joanna Dacko
    Joanna Dacko
    Anna Dębecka
    Anna Dębecka
    Alina Dulska
    Alina Dulska
    Agnieszka Fihel
    Agnieszka Fihel
    Paulina Gargula
    Paulina Gargula
    Alla Gensirovskaya
    Alla Gensirovskaya
    Marianna Górska
    Marianna Górska
    Magdalena Grysińska
    Magdalena Grysińska
    Magdalena Grzybek
    Magdalena Grzybek
    Ewa Grzywacz
    Ewa Grzywacz
    Patrycja Grzywna
    Patrycja Grzywna
    Maria Hajdenrajch
    Maria Hajdenrajch
    Ilona Janiszewska
    Ilona Janiszewska
    Agnieszka Jarzec
    Agnieszka Jarzec
    Tamara Jędruszakowa
    Tamara Jędruszakowa
    Cecylia Jędrzejewska
    Cecylia Jędrzejewska
    Anna Kaczor
    Anna Kaczor
    Maria Kamińska
    Maria Kamińska
    Joanna Kawałko
    Joanna Kawałko
    Patrycja Kaźmierczak
    Patrycja Kaźmierczak
    Magdalena Klimczak
    Magdalena Klimczak
    Anita Kołodyńska
    Anita Kołodyńska
    Wiktoria Konopacka
    Wiktoria Konopacka
    Katarzyna Koziej
    Joanna Krejzler
    Joanna Krejzler
    Martyna Kryjan
    Martyna Kryjan
    Ilona Kryszkiewicz
    Natalia Kusto
    Hanna Lapich
    Katarzyna Losson
    Małgorzata Kostrubiec-Karpiuk
    Małgorzata Kostrubiec-Karpiuk
    Małgorzata Kolera
    Małgorzata Kolera
    Milena Chalska
    Milena Chalska
    Małgorzata Marczak
    Aleksandra Singh
    Aleksandra Singh
    Małgorzata Makowska
    Małgorzata Makowska
    Małgorzata Marczak
    Małgorzata Marczak
    Irina Miedwiediewa
    Monika Milewska
    Monika Milewska
    Marta Mularczyk
    Marta Mularczyk
    Justyna Niewiarowicz
    Justyna Niewiarowicz
    Karolina Olbryś
    Karolina Olbryś
    Kamila Olesińska
    Kamila Olesińska
    Olga Onyszko
    Olga Onyszko
    Anna Parysz
    Anna Parysz
    Eliza Paś-Dmitrow
    Hanna Pieńczykowska
    Hanna Pieńczykowska
    Marta Ponichter
    Marta Ponichter
    Agnieszka Przybyła
    Agnieszka Pulińska
    Agnieszka Pulińska
    Magdalena Radomska
    Magdalena Radomska
    Katarzyna Rojek
    Katarzyna Rojek
    Daria Romaniuk
    Daria Romaniuk
    Dorota Rucińska
    Dorota Rucińska
    Agnieszka Ryczko
    Agnieszka Ryczko
    Olga Ryżyk
    Olga Ryżyk
    portret
    Maja Sadłowska
    Zoryana-Mariya Skalych
    Iwona Sołtys
    Iwona Sołtys
    portret
    Małgorzata Sosnowska
    Magdalena Sowik
    Magdalena Sowik
    Anita Staszczak
    Anita Staszczak
    Sylwia Stepaniuk
    Sylwia Stepaniuk
    Joanna Stępień
    Joanna Stępień
    Urszula Stępień
    Urszula Stępień
    Anna Studencka
    Anna Studencka
    Janina Surowiec
    Janina Surowiec
    Adrianna Syrowiec
    Adrianna Syrowiec
    Monika Surówka
    Monika Surówka
    Dobrosława Szadkowska
    Paulina Szulc
    Maria Szymańska
    Maria Szymańska
    Ewa Taras
    Ewa Taras
    Aleksandra Tempes
    Katarzyna Trzpis
    Paulina Turcza
    Paulina Turcza
    Lidia Turska
    Lidia Turska
    Marta Walulik
    Marta Walulik
    Agata Wasilewska
    Jolanta Włodarczyk
    Katarzyna Woźniak
    Joanna Wróblewska
    Joanna Wróblewska
    Barbara Załęcka
    Barbara Załęcka
    Joanna Zawanowska
    Joanna Zawanowska
    Joanna Zielińska
    Joanna Zielińska
    Adrianna Żołnierczuk
    Adrianna Żołnierczuk
     

    Alty

    Agata Adamczuk
    Agata Adamczuk
    Olga Andrzejewska
    Olga Andrzejewska
    Monika Bielecka
    Monika Bielecka
    Aleksandra Bil
    Aleksandra Bil
    Natalia Binkiewicz
    Natalia Binkiewicz
    Ewa Bogula
    Natalia Bortova
    Natalia Bortova
    Lena Bryzik
    Lena Bryzik
    Emilia Brzezińska
    Emilia Brzezińska
    Agnieszka Ceglińska
    Ewa Chamczyk
    Ewa Chamczyk
    Joanna Charytonowicz
    Joanna Charytonowicz
    Karolina Chomik
    Karolina Chomik
    Aleksandra Cybulska
    Aleksandra Cybulska
    Katarzyna Cybulska
    Anna Dawidziuk
    Anna Dawidziuk
    Alicja Dąbrowska
    Aleksandra Degórska
    Aleksandra Degórska
    Joanna Dobrzańska
    Joanna Dobrzańska
    Magdalena Maria Drozd
    Magdalena Maria Drozd
    Edyta Dźwilewska
    Edyta Dźwilewska
    Agata Filipp
    Jana Fuchs
    Jana Fuchs
    Karolina Galewska
    Karolina Galewska
    Joanna Gryniewicka
    Joanna Gryniewicka
    Agnieszka Grzechowiak
    Agnieszka Grzechowiak
    Agnieszka Grzybowska
    Agnieszka Grzybowska
    Katarzyna Habera
    Milena Hernik
    Milena Hernik
    Maria Jakóbczyk
    Maria Jakóbczyk
    Joanna Jaworowska
    Joanna Jaworowska
    Elwira Kowal
    Elwira Kowal
    Małgorzata Kozioł
    Małgorzata Kozioł
    Małgorzata Krupa
    Małgorzata Krupa
    Monika Kubik
    Monika Kubik
    Uta Kuhn
    Uta Kuhn
    Agnieszka Kuklewska
    Agnieszka Kuklewska
    Anna Kuraś
    Anna Kuraś
    Karolina Kurel
    Karolina Kurel
    Walentyna Kurkul
    Walentyna Kurkul
    Anna Kurowska
    Anna Kurowska
    Joanna Latek
    Joanna Latek
    Anna Lewandowska
    Katarzyna Lipińska
    Katarzyna Lipińska
    Dagmara Łata
    Dagmara Łata
    Agnieszka Łepkowska
    Agnieszka Łepkowska
    Karolina Łukaszewicz
    Karolina Łukaszewicz
    Hanna Markiewicz
    Hanna Markiewicz
    Ilona Miller-Groniecka
    Ilona Miller-Groniecka
    Anna Nikodym
    Anna Nikodym
    Kaja Paczuska
    Dorota Panecka-Stanek
    Dorota Panecka-Stanek
    Hanna Parypa
    Hanna Parypa
    Klaudia Pawłowska
    Klaudia Pawłowska
    Katarzyna Płatkowska
    Katarzyna Płatkowska
    Katarzyna Płońska
    Anastazja Poklacka
    Patrycja Przybysławska
    Agnieszka Sawinda-Jakubiak
    Agnieszka Sawinda-Jakubiak
    Małgorzata Sosnowska
    Anna Spocińska
    Anna Spocińska
    Anna Staszewska
    Anna Staszewska
    Małgorzata Szczęsna
    Małgorzata Szczęsna
    Dominika Szczęsnowicz
    Dominika Szczęsnowicz
    Katarzyna Szmulik
    Katarzyna Szmulik
    Marlena Sara Ślązak
    Marta Tomasik
    Marta Tomasik
    Anna Torebko
    Anna Torebko
    Magdalena Urlich
    Magdalena Urlich
    Monika Walczak
    Monika Walczak
    Magdalena Wasilenko
    Magdalena Wasilenko
    Agata Wnorowska
    Agata Wnorowska
    Alicja Wójcik
    Alicja Wójcik
    Joanna Zamorska
    Joanna Zamorska
    Katarzyna Zaremba
    Katarzyna Zaremba
    Katarzyna Żak

    Tenory

    Bartłomiej Banaszak
    Bartłomiej Banaszak
    Robert Bielik
    Robert Bielik
    Łukasz Bieniasz-Krzywiec
    Łukasz Bieniasz-Krzywiec
    Michał Błaszkiewicz
    Michał Błaszkiewicz
    Cyprian Cieśliński
    Marcin Czenko
    Marcin Czenko
    Krzysztof Czerwiński
    Krzysztof Czerwiński
    Marcin Dobrowolski
    Marcin Dobrowolski
    Jakub Grabowski
    Jakub Grabowski
    Krzysztof Grochal
    Krzysztof Grochal
    Adam Herda (nie karmić)
    Adam Herda
    Maciej Hołownia
    Maciej Hołownia
    Michał Jóźwiak
    Michał Jóźwiak
    Adam Jurkowski
    Adam Jurkowski
    Marek Kaszuba
    Marek Kaszuba
    Paweł Kowalewski
    Paweł Kowalewski
    Rafał Lisurek
    Rafał Lisurek
    Maciej Łoziński
    Maciej Łoziński
    Marcin Łunkiewicz
    Marcin Łunkiewicz
    Grzegorz Markowski
    Grzegorz Markowski
    Bartłomiej Matuszak
    Bartłomiej Matuszak
    Adrian Nikiel
    Przemysław Piłaciński
    Bartłomiej Plasota
    Bartłomiej Plasota
    Bartłomiej Popławski
    Bartłomiej Popławski
    Grzegorz Przybylski
    Grzegorz Przybylski
    Łukasz Pytlewski
    Łukasz Pytlewski
    Michał Rutkowski
    Michał Rutkowski
    Michał Sarnicki
    Michał Sarnicki
    Jan Dawid Seidel
    Jan Dawid Seidel
    Mateusz Skalski
    Mateusz Skalski
    Jan Stanek
    Jan Stanek
    Marcin Szuppe
    Marcin Szuppe
    Bartłomiej Tarkowski
    Bartłomiej Tarkowski
    Piotr Urtnowski
    Piotr Urtnowski
    Adam 'Kiler' Zalewski
    Adam Zalewski
    Szwagier
    Jerzy "Szwagier" Czarnocki

    Basy

    Marcin Aftyka
    Marcin Aftyka
    Hubert Baraniecki
    Hubert Baraniecki
    Maksymilian Bartoszewski
    Łukasz Białek
    Łukasz Białek
    Jarosław Bielski
    Jarosław Bielski
    Piotr Chłopaś
    Krystian Chołody
    Krystian Chołody
    Łukasz Ciulkin
    Łukasz Ciulkin
    Jacek Czapiewski
    Jacek Czapiewski
    Janusz Dobrzyński
    Janusz Dobrzyński
    Kamil Domański
    Kamil Domański
    Marcin Fatyga
    Adam Figat
    Adam Figat
    Michał Fijałkowski
    Michał Fijałkowski
    Filip Fulara
    Tomasz Goliński
    Tomasz Goliński
    Przemysław Gontarz
    Piotr Gryczan
    Piotr Gryczan
    Michał Grzechowiak
    Michał Grzechowiak
    Kacper Gugała
    Kacper Gugała
    Marcin Hajdenrajch
    Marcin Hajdenrajch
    Ben Hambidge
    Ben Hambidge
    Mateusz Irmiński
    Mateusz Irmiński
    Igor Iwon
    Karol Jakubaszek
    Karol Jakubaszek
    Radosław Jankiewicz
    Radosław Jankiewicz
    Michał Kaczor
    Michał Kaczor
    Kim Shik
    Roman Korbut
    Rafał Kłoczko
    Rafał Kłoczko
    Piotr Kolera
    Piotr Kolera
    Piotr Komorek
    Robert Kosmala
    Robert Kosmala
    Łukasz Kowalski
    Łukasz Kowalski
    Tomasz Krupski
    Tomasz Krupski
    Patryk Kulig
    Patryk Kulig
    Grzegorz Łuczyna
    Grzegorz Łuczyna
    Jarosław Łyszczek
    Jarosław Łyszczek
    Dariusz Maćkowiak
    Paweł Magnowski
    Paweł Magnowski
    Jakub Matras
    Paweł Matyszkiel
    Paweł Matyszkiel
    Marcin Mądry
    Marcin Mądry
    Mateusz Melski
    Mateusz Melski
    Błażej Modelski
    Filip Muszyński
    Filip Muszyński
    Bjorn Neuhaus
    Bjorn Neuhaus
    Stanisław Nowak
    Stanisław Nowak
    Krzysztof Pawlik
    Krzysztof Pawłowski
    Krzysztof Pawłowski
    Michał Piętal
    Michał Piętal
    Mateusz Pilski
    Mateusz Pilski
    Mateusz Rapicki
    Mateusz Rapicki
    Piotr Roszkowski
    Piotr Roszkowski
    Michał Różanowski
    Michał Różanowski
    Mikołaj Sankowski
    Marek Sawicki
    Marek Sawicki
    Andrzej Skierkowski
    Andrzej Skierkowski
    Tomasz Sowa
    Tomasz Sowa
    Bartosz Stawiarski-Lietzau
    Bartosz Stawiarski-Lietzau
    Artur Michał Szalon
    Artur Michał Szalon
    Jakub Szczypa
    Jakub Szczypa
    Arkadiusz Ślązak
    Arkadiusz Ślązak
    Dmytro Teterya
    Jakub Walkowski
    Jarosław Westermark
    Jarosław Westermark
    Patryk Wolski
    Patryk Wolski
    Piotr Wygocki
    Łukasz Zubkowicz
    Łukasz Zubkowicz