Kronika ChAUW

Kronika

 
Już 19 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie, specjalnie dla Was Natalia Kukulska, Gabriela Kulka, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya i z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej oraz chóru wykonają najpiękniejsze melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja fragmentów animacji Walta Disneya na wielkim ekranie. Koncert poprowadzi dyrygent Sławomir Chrzanowski.

„Walt Disney - Królestwo Muzyki" to koncert przeznaczony nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale dla wszystkich miłośników animowanych filmów Walta Disneya i znakomitej muzyki.

W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, doskonale znane piosenki z „Pocahontas”, „Herkulesa” czy „Aladyna” i aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya.

Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń!
Warszawa
Sobota 19 grudnia 2009, 19:00
 

Rezerwacja

Nie przyjmujemy już rezerwacji na to wydarzenie.
Odsłon : 1407