Jubileusz 100-lecia

CHÓRU AKADEMICKIEGO
UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Z okazji jubileuszu stulecia Chóru zapraszamy Państwa do Filharmonii Narodowej na Koncert Galowy, który odbędzie się 27 kwietnia o godz. 19:00.

Obchody Jubileuszu 100-lecia

Każdy jubileusz w życiu zespołu jest czasem wyjątkowym, jednak tylko raz na 100 lat możemy świętować taką rocznicę. Chcemy, aby nadchodzący Jubileusz 100-lecia był wypełniony radością, dumą i przede wszystkim muzyką. Chcemy tworzyć go razem z Państwem!

Ze względu na obecną sytuację, w trosce o bezpieczeństwo naszych byłych i obecnych członków oraz wszystkich osób, które chcą współtworzyć ten czas z nami, podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów Jubileuszu 100-lecia na sezon 2022/23.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Na podany w nim adres e-mail będziemy wysyłali wszystkie informacje na temat Jubileuszu i planowanych wydarzeń.

 

Publikacja jubileuszowa

Zachęcamy wszystkich byłych i obecnych członków Chóru do współtworzenia publikacji jubileuszowej.


Publikacja zostanie wydana pod koniec 2021 lub w 2022 roku, a stworzą ją razem (#TworzymyRazem) chórzyści i członkowie chóru wszystkich pokoleń.

Chcielibyśmy, żeby był to zbiór naszych podróży emocjonalnych i fizycznych, małych i dużych.

Na eseje, wspomnienia, przemyślenia czekamy do końca sierpnia 2021 r. Prosimy o przesyłanie tekstów na adres chor@uw.edu.pl.

ŚLEDŹ NAS: